FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 778 453 766

E-shop
 • DOPRAVA ZDARMA DOPRAVA ZDARMA
  při objednávce nad 5 000 Kč
 • AUTORIZOVANÝ PRODEJCE
  součást sítě obchodů specSHOP.cz
 • OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY
  součást sítě obchodů specSHOP.cz
 • ODBORNÉ PORADESNTVÍ ODBORNÉ PORADENSTVÍ
  na telefonním čísle 778 453 766

Nejprodávanější produkty

LAURASTAR LIFT XTRA TITAN

Dárek
LAURASTAR COMFORTBOARD BEIGE Dárek v hodnotě 2 790 Kč LAURASTAR COMFORTBOARD BEIGE
LAURASTAR LIFT XTRA TITAN

LAURASTAR S

LAURASTAR S

Aktuality a články Archiv aktualit

Parní žehlení LAURASTAR

LAURASTAR - více než žehlení

Jsme specializovaným prodejcem vysoce kvalitních švýcarských žehlicích systémů a parních generátorů LAURASTAR, které jsou určeny jak pro domácí, tak pro profesionální použití. Své uplatnění najdou v krejčovských dílnách, módních salonech i opravnách oděvů. V případě, že si nevíte rady s výběrem nebo potřebujete doplňující informace, neváhejte nás kontaktovat na ☎ +420 778 453 766. Rádi a ochotně Vám poradíme.

LAURASTAR je švýcarskou značkou, která se díky použitým technologiím snaží udělat Váš život snazší. Neustále inovuje a posunuje tak hranice dokonalosti. LAURASTAR je totiž více než žehlení. Jejich žehlicí systémy a parní generátory jsou dokonalými pomocníky, díky kterým získá Vaše oblečení nový rozměr. Stojí za nimi především suchá hygienická pára odstraňující až 99,999 % bakterií, díky které získáte čisté a hygienické prádlo, ale také celá řada dalších použitých technologií jako je 3D aktivní žehlicí plocha, Sensteam nebo aktivní žehlicí prkno s nafukovacím systémem.

Cílem LAURASTAR je respektovat nejen Vaše oblečení, ale zároveň i životní prostředí. Proto je každý produkt navržen s vidinou jeho dlouhé životnosti, což je jejich závazek proti plánovanému zastarávání. Proto se zavazují k poskytnutí 10 let opravitelnosti na náhradní díly. LAURASTAR se tímto počinem snaží přispět k udržitelnosti naší planety a my se k nim s velkou radostí přidáváme – není potřeba spotřebovávat více, než je nutné.

 

 • Chceme nabídnout maximální servis a zázemí. Nebojte se nám zavolat +420 778 453 766

 • Jsme českým obchodem se zbožím z české distribuce = Záruky, garance, bezproblémový servis!

 • Spolupracujeme se sdruženími pro ochranu spotřebitelů - garance

 • Náš eshop je bezpečný, ověřený a uživatelsky příjemný

S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.

Zpracování osobních údajů. Rozumím