FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 778 453 766

E-shop

Doplňky v péči o naše nejmenší

Novinkami v sortimentu LAURASTAR jsou parní sterilizační box a trubice. Jedná se o speciální nástavce k použití s hygienickým napařovačem LAURASTAR IGGI, které pomáhají udržet drobné předměty jako jsou dudlíky, lahve a další doplňky ke krmení dokonale čisté. Vše funguje na základě již známé suché hygienické páry DMS, která účinně chrání před virovými, bakteriálními a plísňovými infekcemi, jako je například ústní kandidóza, a to bez použití jakýchkoli chemických prostředků.

LAURASTAR parní sterilizační box je vyroben z odolného plastu. Vnitřní prostor je navržen pro snadné uložení různých typů dětských doplňků jako jsou jednotlivé části dětské lahvičky, dudlík nebo hračky na kousání. Jedná se o kompaktní a lehce přenosný doplněk navržený pro použití nejen na cestách, ale i doma. Využít ho samozřejmě můžete i na další drobné předměty jako jsou klíče, roušky, hřeben nebo štětce na líčení.

LAURASTAR parní sterilizační trubice je vyrobena k cílené sterilizaci lahví, sklenic, hrnků nebo kojeneckých lahviček během 10 sekund. Jedná se o rychlé řešení bez použití jakékoli chemie, díky kterému dopřejte své rodině zdravý život bez mikrobů, bakterií i virů.

 

Účinná dezinfekce vám s LAURASTAR zabere jen pár vteřin!

 

LAURASTAR IGGI