FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 778 453 766

E-shop

Tajemství a síla LAURASTAR

Tajemství a síla LAURASTAR spočívá v tom, že každý produkt má schopnost být používán efektivně, a přitom různými způsoby. Zajímá vás, jak si zjednodušit život pomocí 3 klíčových produktů LAURASTAR? V tom případě pokračujte ve čtení…

 

Ruční hygienický napařovač LAURASTAR IGGI

Tento ruční hygienický napařovač má sílu napařit více než jen vaše prádlo. Toto zařízení 2 v 1 je jediné svého druhu se schopností dezinfikovat a oživovat tkaniny, ale zároveň efektivně dezinfikovat frekventovaná místa jako jsou dveřní kliky, vypínače nebo plyšáky vašich dětí. S LAURASTAR IGGI se můžete vyhnout používání chemických čisticích prostředků a vše svěřit suché hygienické páře DMS, která přirozeně zabíjí až 99,9 % virů.

LAURASTAR IGGI osvěžuje textilie nejen ve smyslu jejího narovnání (vyžehlení), ale lze ho použít i k odstranění zápachu z tkanin. Například těch, které se nevejdou do vaší pračky nebo těch, které jsou sice čisté, ale díky návštěvě zakouřeného prostředí je třeba je oživit. Jemné, ale výkonné funkce tohoto hygienického napařovače vám umožní napařit a dezinfikovat téměř cokoliv.

LAURASTAR IGGI

 

Výjimečný parní generátor LAURASTAR LIFT

LAURASTAR LIFT nejen žehlí, napařuje a také dezinfikuje vaše oblečení jako žádný jiný. Jednou s jeho klíčových vlastností je fakt, že odstraňuje potřebu nastavení teploty. Parní generátor LAURASTAR LIFT disponuje ideální teplotou, která je vhodná pro všechny tkaniny, což eliminuje potřebu jakéhokoli ručního nastavení. To vám umožní dosáhnout dokonalých výsledků za méně času a úsilí. I parní generátor LAURASTAR je vybaven technologií suché hygienické páry DMS, která eliminuje roztoče, bakterie a houby. Ty bývají často odolné vůči pracím cyklům při nižších teplotách, které se v současné době používají nejčastěji.

Ať už dáváte přednost žehlení na tradičním žehlicím prkně nebo napařování přímo na ramínku, profesionální žehlička a generátor vám umožní pokaždé dosáhnout těch nejlepších výsledků.

LAURASTAR LIFT

 

Sofistikovaný žehlicí systém LARASTAR SMART U

Toto není jen tak ledajaký žehlicí systém. Díky nejmodernějším technologiím nabízí LAURASTAR Smart U dokonalé výsledky s minimálním úsilím. Samozřejmě je vybaven suchou hygienickou parou DMS i ideální teplotou bez ručního nastavení, ale zároveň také technologií Sensteam snímající pohyby, které s žehličkou děláte. Stačí jen začít žehlit a pára se pohybem uvolní. Další vychytávkou je 3D aktivní žehlicí plocha, což znamená, že povrch žehlicí plochy udržuje za pomoci ventilátoru a vakuového systému tkaninu na místě a vytváří tak vzduchový polštář zabraňující tvorbě záhybů.

Žehlicí systém LAURASTAR SMART U je dokonalým pomocníkem určeným pro oživení vláken, eliminaci záhybů a žehlení bez námahy.

LAURASTAR SMART U