FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 778 453 766

E-shop

Jak vám může parní generátor usnadnit život?

LAURASTAR LIFT 3 v 1 je jediný parní generátor, který žehlí, napařuje a zároveň dezinfikuje váš domov. Plně se přizpůsobí vašim potřebám, stačí si jen vybrat.

Je jen na vás, jestli budete žehlit klasickým způsobem na žehlicím prkně nebo využijete možnosti vertikálního napařování na ramínku – s LAURASTAR LIFT je to jen vaše volba. Jistotou zůstává dosažení dokonalých výsledků, za kterými stojí výkonná a jedinečná suchá hygienická pára DMS. Ta se postará o všechny tkaniny, dokonce i ty nejjemnější. Díky dezinfekčním vlastnostem navíc odstraňuje až 99,9 % virů (včetně koronaviru), bakterií a roztočů. Dokazují to vědecké testy prováděné nezávislými laboratořemi s akreditací ISO 17025.

Generátor je vybaven praktickou rukojetí a jedinečným ergonomickým designem, které zaručují snadné přemisťování po celém domě. Žehlit a napařovat tak můžete kdekoli. LAURASTAR LIFT je vybaven žehličkou a žehlicí plochou umožňující dokonalé narovnání a oživení vašeho oblečení. Perfektních výsledků dosáhnete jedním tahem. Ušetříte čas a kvalita vašeho žehlení bude bezchybná.

LAURASTAR – více než žehlení

Laurastar LiftLaurastar LiftLaurastar LiftLaurastar Lift