FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 778 453 766

E-shop

LAURASTAR švýcarská kvalita a 10 let opravitelnost

LAURASTAR je výrobce inovativních žehlicích systémů a parních generátorů pro domácí i profesionální využití, za kterými stojí 40 let zkušeností, vývoje a inovací. Důkazem vysoké kvality a oblíbenosti je nejenom spokojenost mnoha zákazníků, získaná prestižní ocenění, ale zároveň i fakt, že je LAURASTAR využíván i mnoha profesionálními návrháři po celém světě. 

Díky patentovaným systémům jako je hygienická pára DMS, která dokáže zlikvidovat až 99,999 % bakterií, aktivní 3D žehlicí plocha nebo Sensteam nabízejí produkty LAURASTAR mimořádnou funkčnost a vysokou úroveň hygieny, na kterou je v současné době kladen vysoký důraz.

Všechny výrobky LAURASTAR jsou vyrobeny se švýcarskou precizností a kvalitou. Jejich cílem je, aby Vám sloužily dlouhé roky. LAURASTAR se zavázala respektovat nejen Vaše oblečení, ale zároveň i životní prostředí, a proto u svých produktů garantují opravitelnost po dobu 10 let, a to včetně nadstandardně kvalitního servisu, který poskytují. Úspěšně se tak snaží bojovat proti plánovanému zastarávání spotřebního zboží, kterého si i my velice ceníme.

Přidejte se i Vy k mnoha spokojeným zákazníkům prémiových žehlicích systémů a parních generátorů LAURASTAR.

LAURASTAR