FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 778 453 766

E-shop

Jak účinně zlikvidovat vši

Nikdo si nepřeje mít vši, ale pokud se s nimi setkáte, není třeba zoufat. Existuje několik účinných kroků, jak se jich zbavit. Následující postup vám ukáže, jak se zbavit vší a hnid efektivním způsobem v 6 krocích.

 

Krok 1: Odstranění vší a hnid

Prvním krokem je odstranění samotných vší a hnid. K tomu budete potřebovat speciální šampon proti vším. Pečlivě vlasy umyjte tímto šamponem a poté je důkladně pročešte všiváčkem. Tímto způsobem z vlasů odstraníte vši a hnidy, které se mohou nacházet mezi vlasy.

Krok 2: Praní oděvů a povlečení

Vši se mohou ukrýt nejen ve vlasech, ale také na oděvech, povlečení a ručnících. Je důležité všechny tyto předměty důkladně vyprat. Zvolte teplotu praní 60 °C a vyšší, abyste zajistili jejich úplné zahubení.

Krok 3: Použijte LAURASTAR IZZI

V následujícím kroku přichází na řadu LAURASTAR IZZI, zařízení, které vám usnadní proces zbavení se vší. Tento přístroj je schopen napařit předměty, které byly v kontaktu s kontaminovanými vlasy. Díky páře se vši a hnidy zničí, a to i na těžko dostupných místech.

Krok 4: Napaření kontaminovaných předmětů

S pomocí LAURASTAR IZZI napařte všechny předměty, které mohly být v kontaktu. Při napařování provádějte pomalé a pravidelné pohyby, abyste zajistili, že vši a hnidy budou zničeny ze všech stran. Předmětu se snažte neustále dotýkat, aby pára mohla působit efektivně.

Krok 5: Nechte předměty volně uschnout

Po napaření nechte předměty volně uschnout na vzduchu. Je důležité, aby byly zcela suché, než je začnete znovu používat.

Krok 6: Opakování procesu

Aby byla likvidace vší a hnid úspěšná, je důležité proces zopakovat po 7 až 10 dnech. Tímto způsobem zajistíte, že i případné nové vši budou eliminovány dříve než se stačí rozmnožit.

 

Díky pečlivému dodržení těchto kroků a využití hygienického napařovače LAURASTAR IZZI máte šanci se rychle a efektivně zbavit vší a hnid. Po dokončení tohoto procesu si budete moci znovu užívat zdravý život bez nepříjemných obtíží.