FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 778 453 766

E-shop

LAURASTAR žehlení za polovinu času

LAURASTAR žehlicí systémy poskytují dokonalý výsledek za poloviční čas. Vaše oblečení bude v mžiku vyžehlené a obnovené do původní krásy. Tajemství? Kombinace aktivního žehlicího prkna, integrovaného generátoru vybaveného profesionální žehličkou a exkluzivní LAURASTAR DMS suchou hygienickou parou.

Laurastar active board   Luarastar sole   Luarastar DMS

Aktivní žehlicí prkno je vybaveno ventilátorem a vakuovým systémem, který perfektně drží látku na místě a vytváří vzduchový polštář, který aktivně brání tvorbě záhybů. Tím usnadňuje žehlení a šetří váš čas. Žehlící prkno je nastavitelné na 6 různých výšek. Jeho široká žehlicí plocha a úzký konec jsou ideální pro snadné žehlení a přizpůsobí se všem tvarům oblečení.

Unikátní napařovací žehlička je navržena pro dokonalé výsledky jediným pohybem. Ať už žehlíte na prkně nebo napařujete svisle na ramínku, vaše oblečení bude jako nové. Díky rychlé době ohřevu je žehlička připravena za méně než 3 minuty. Potřebujete si dát pauzu? Žádný problém – po 10 minutách dojde k automatickému vypnutí přístroje.

Suchá hygienická pára DMS poskytuje jen to nejlepší. Nejen oživení barev a tkanin vašeho oblečení, ale zároveň i jeho přirozenou dezinfekci. Díky vysoké teplotě a schopnosti pronikání až do jádra vláken ničí viry, koronaviry, prachové roztoče, houby i bakterie, které úspěšně odolávají i pracím cyklům. Zároveň však nezanechává vaše oblečení vlhké, což je ideální prostředí pro množení těchto organismů.

Každý produkt je navržen tak, aby vydržel po celou generaci. LAURASTAR se dlouhodobě staví proti plánovanému zastarávání. Je odhodlán pečovat o vás, vaše blízké i naši planetu.

Vyberte si dokonalost, vyberte si žehlicí systém LAURASTAR.