FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 778 453 766

E-shop

Dry Microfine Steam

LAURASTAR DMS (Dry Microfine Steam) zaručí dokonalý výsledek v mnohem kratším čase. Tato suchá hygienická pára efektivně odstraňuje organismy, které dokáží způsobit alergie a zároveň tak zamezuje jejich šíření. Díky vysoké teplotě a schopnosti proniknout do samotného jádra vláken tkanin ničí viry, prachové roztoče, houby i bakterie, které dokáží odolat pracím cyklům. Suchá hygienická pára  je u LAURASTAR ohřívána nadvakrát – nejprve v generátoru a následně i v žehličce, a proto její teplota překročí i 150 °C. To je důvod, proč dokáže odstranit až 99,999% bakterií a 100% prachových roztočů* prostřednictvím jednoduchého žehlení.

Výkon, péče a hygiena díky páře, která nezanechává Vaše oblečení mokré a pracuje až 15krát rychleji než pára ze standardních parních generátorů. To je důležité pro zamezení množení bakterií, kterým je poskytnuto díky vlhké páře a zvlhčení prádla při použití běžných napařovacích žehliček a generátorů ideální prostředí pro množení. U LAURASTAR je tomu naopak – hygienická pára DMS dokáže všechny tyto mikroorganismy účinně zlikvidovat.

* vědecké testy provedené v laboratořích Scitec Research SA ve Švýcarsku

Laurastar DMS       Laurastar DMS

 

    

   

S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem počítači / zařízení.

Zpracování osobních údajů. Rozumím