FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 778 453 766

E-shop

Usnadněte si jarní úklid s LAURASTAR IGGI

Jaro je období, které přináší do našich životů více sluníčka, energie a svěžesti. Většina z nás využívá tohoto období i k úklidu našich domovů.

Zaručeně máte doma spoustu šikovných pomocníků, které vám s jarním úklidem pomáhají, my vám přinášíme tip, který vám pomůže nahradit hned několik hojně využívaných položek, a to bez jakýchkoli chemikálií. Jedná se o ruční hygienický napařovač LAURASTAR IGGI – malý, ale výkonný, předurčený k tomu, aby se stal vaším pomocníkem číslo 1.

Luarastar IGGI

Společně s ním dokážete snadno a rychle oživit veškeré textilie v domácnosti. Vyprané záclony jednoduše vyžehlíte až po pověšení, světlé povlaky na polštář, které byly celou zimu schované ve skříni budou bez jediného pomačkání dělat parádu během chvilky, a dokonce se díky němu zbavíte i jakéhokoli nepříjemného zápachu nebo zatuchliny.

IGGI si skvěle poradí i s dezinfekcí pevných povrchů jako jsou kliky na dveřích, vypínače nebo třeba i vodovodní baterie. Jedná se o perfektní řešení, pokud se chcete z jakýchkoli důvodů vyhnout použití chemikálií. IGGI využívá síly suché hygienické páry DMS a přirozeně likviduje viry a bakterie, a to včetně koronavirů. Zároveň si skvěle poradí i s prachovými roztoči, a tím účinně snižuje výskyt alergií.

LAURASTAR IGGI se stane vaším novým nejlepším přítelem – jednoduchý, rychle použitelný a přenosný!!!