FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 778 453 766

E-shop

Udržujte svůj domov zdravý a rodinu v bezpečí…

Věděli jste, že viry a bakterie mohou na Vašem oblečení přežít i několik dnů? Mohou tak být jednoduše přenášeny a stát se zdrojem kontaminace. Nejedná se o žádné novinky, nicméně v kontextu událostí posledních týdnů na to upozorňuje nejen řada odborníků, ale také světová zdravotnická organizace WHO. 

Jednoduché prevence dosáhnete za pomoci suché hygienické páry DMS, kterou jsou vybaveny veškeré žehlicí systémy a parní generátory LAURASTAR.  Hygienická pára DMS zaručí odstranění až 99,999 % bakterií.  Zároveň ničí 100 % prachových roztočů *, viry a houby.

* vědecké testy provedené v laboratořích Scitec Research SA ve Švýcarsku

Možná jste si mysleli, že by mohlo stačit oblečení vyprat. Nicméně praní při nízkých teplotách bohužel nepomůže. Při pracím cyklu nastaveném na 30 °C docílíte eliminace pouze 10 % choroboplodných zárodků, ale bakterie se zničí až při dlouhodobém vystavení teplotám nad 60 °C.

LAURASTAR Dry Microfine Steam (DMS) překračuje 100 °C, a proto účinně odstraňuje bakterie během několika sekund, a tak trvale čistí Vaše oblečení. V současné době to oceníte i po dni stráveném ve škole, v práci nebo ve veřejné dopravě.

LAURASTAR – více než žehlení