FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 778 453 766

E-shop

Protože prevence je lepší než léčba

Věnujte svou pozornost prevenci nemocí prostřednictvím každodenní hygieny. Proč? Nejen, že se objevují nové viry, ale neustále přibývá alergií. Jsme svědky rostoucí odolnosti vůči antibiotikům a antimykotikům a také škodlivým účinkům chemikálií na naše zdraví. Několik jednoduchých kroků nám však může pomoct zabránit šíření infekcí. Zajímejte se a hledejte nejlepší postupy k ochraně vás a vašich blízkých. Chraňte sebe a své blízké.

 

LAURASTAR DMS proti alergiím

Alergie se vyvíjí, když je tělo opakovaně vystaveno alergenům, které se nacházejí v našem prostředí. Mohou se objevit kdykoli a postihují všechny věkové skupiny. Mezi nejběžnější alergeny patří roztoče a pyl. LAURASTAR suchá hygienická pára DMS je přirozené a účinné řešení k eliminaci těchto alergenů. Při teplotách až 160 °C eliminuje podle studií provedených v nezávislých laboratořích certifikovaných ISO 17025 až 100 % roztočů.

Alergie, které Světová zdravotnická organizace (WHO) identifikovala jako 4. nejčastější chronické onemocnění na světě, neustále narůstají. V současné době je alergiemi postiženo téměř 30 % populace (ve srovnání s 3,8 % v roce 1968). Příčina? Kombinace různých faktorů, jako je znečištění ovzduší a nadměrné používání chemikálií v každodenním životě, stejně jako přítomnost prachu. Nejčastější alergie (kromě potravin) jsou způsobeny roztoči pylu a prachu, které způsobují chronickou rýmu a astma.

Do hry u alergií vstupují zároveň roztoči, kteří tvoří více než 90 % prachu v našich domácnostech. Tyto pavoukovité mikroorganismy si založily obchod v našich obytných prostorech, protože tam najdou vše, co potřebují, aby se jim dařilo: dostatek jídla, příjemné teploty nad 19 ° C a vlhkost. Žijí všude tam, kde jsou mrtvé kožní buňky, ať už na lůžkovinách, vycpaných zvířatech, pohovkách, závěsech, kobercích nebo oblečení. Kontinuální nebo pravidelný kontakt s příliš velkým množstvím roztočů vytváří citlivost, která může vést k plnohodnotné alergii. Nejčastějšími příznaky jsou astma, rýma, ekzém, neustálá únava a nesoustředěnost.

Další příčinou vzniku alergií je stoupající znečištění ovzduší, které má přímý dopad na celosvětovou populaci pylových alergiků. Tato alergie může způsobit rýmu, tj. podráždění horních cest dýchacích a opakované kýchání. Zhoršující se kvalita ovzduší oslabuje povrch pylových zrn, což umožňuje snazší průnik proteinů odpovědných za alergie. Toto zvýšení pylové toxicity zvláště postihuje děti a mladé dospělé. Mezi 10 až 20 % populace se objevují příznaky alergie na pyl.

roztoci   alergie

 

DMS proti bakteriím

Čistota nemusí nutně znamenat dezinfekci. Potenciálně nebezpečné bakterie, jako je E.coli a stafylokok, mohou zůstat na povrchu, a to i po důkladném vyčištění. LAURASTAR suchá hygienická pára DMS likviduje podle nezávislých studií až 99,9999 % bakterií. Je poháněna při teplotách až 160 ° C a její účinnost se desetinásobně zvyšuje jejím tlakováním, což jí dodává rychlost, sílu a konzistenci. Během několika sekund dokážete vydezinfikovat každý povrch a předmět ve vašem domově – přirozeně a bez negativního dopadu na vaše zdraví nebo životní prostředí.

Kde se bakterie berou? Drtivá většina bakterií, které obývají naše těla, jsou neškodná nebo dokonce pro naše tělo prospěšná. Některé z nich, například známé E.coli a stafylokoky, však způsobují infekce, které se mohou pohybovat od jednoduchých skvrn po meningitidu, bolest v krku, gastroenteritidu a kožní problémy. Infekce je často způsobena špatnou hygienou, například náhodným požitím fekálních bakterií způsobeným vložením špinavých rukou do úst. Tyto patogeny lze nalézt na všech předmětech každodenní potřeby, uvnitř i venku, ale zejména v kuchyni, ložnicích, koupelnách, vycpaných zvířatech, a dokonce i dětských lahvích na krmení.

bakterie 

 

DMS proti virům

Viry jsou velmi odolné vůči chladu. Za vysokých teplot si však nevedou dobře. LAURASTAR suchá hygienická pára DMS je zvláště účinná při odstraňování těchto mikroorganismů ze všech typů povrchů a materiálů. Nezávislé laboratorní testy s certifikací ISO 17025 prokázaly, že DMS eliminuje během pouhých dvou až pěti sekund až 99,9999 % virů, včetně SARS-CoV2, který je zodpovědný za COVID-19. Zahřátý na více než 100 °C a poháněný vysokou rychlostí přirozeně dezinfikuje. Už žádné chemikálie, které jsou škodlivé pro vaše zdraví!

A co to vlastně viry jsou? Jedná se o nakažlivé mikroorganismy, které mohou způsobovat virová onemocnění různé závažnosti. Aby přežily, vstupují do hostitelských buněk a množí se narušením toho, jak tyto buňky normálně fungují. Virové geny přinutily tyto hostitelské buňky syntetizovat velmi velké množství nových virových částic, které jsou ve všech ohledech identické s těmi, které původně vstoupily do těla. Mohou se velmi rychle šířit a způsobit epidemii.

viry