FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 778 453 766

E-shop

Objevte kouzlo vertikálního žehlení

Přizpůsobujeme se současným trendům jako je aktivnější životní styl, touha po změně, po novém oblečení, které odpovídá naší náladě nebo denní době. Zároveň je však v dnešní době kladen velký důraz na hygienu a dekontaminaci. A právě zde přichází do hry nová generace péče o prádlo – parní žehlení, napařovače a parní generátory.

Jejich historie sahá až do 40. let 20. století, nicméně v té době se používalo napařování především pro tvarování klobouků. Později, zejména v 90. letech, se stalo mnohem dostupnějším nejen pro profesionální použití, ale i pro domácnosti. Od té doby se díky výzkumu a vývoji staly napařovací žehličky součástí téměř každé domácnosti.

V dnešní době se však jejich použití posouvá ještě o jeden krok dále. Změňte způsob nahlížení na žehlení a objevte kouzlo vertikálního napařování. Tato technika se používá nejen ve světě módy, oděvů, ale poskytuje flexibilitu i v domácnostech. Vyžehlenou košili, saténovou halenku nebo sako můžete během pár minut. Pomocí páry lze napařit a vyčistit téměř všechny typy tkanin – bavlnu, viskózu a polyester, stejně tak jako nejjemnější materiály, jako je krajka, mikrovlákno, kašmír nebo hedvábí. Zároveň budete také příjemně překvapeni, jak snadné je oživit váš domov – od záclon po ubrusy, pohovkové polštáře nebo látkové židle.

A věděli jste, že LAURASTAR suchá hygienická pára DMS dokáže kromě oživení tkanin také dezinfikovat? Spolehlivě odstraňuje až 99,9 % virů z látek a předmětů, včetně koronaviru, choroboplodných zárodků a zbytkových bakterií, a to bez použití jakýchkoli chemikálií. Brzy uvidíte, že vertikální používání je stejně účinné při dezinfekci oblečení i vašeho domova.

Laurastar