FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 778 453 766

E-shop

LAURASTAR showroom

Nově u nás naleznete i produkty švýcarské kvality LAURASTAR. Přijďte se k nám podívat a vyzkoušet žehlicí systém LAURASTAR, který nejen obnovuje objem a krásu vašeho oblečení, ale zároveň vám dokáže ušetřit spoustu času. Mezi vystavenými produkty je také parní generátor LAURASTAR. Jedná se o přenosnou parní stanici, díky které můžete žehlit vaše košile přímo na ramínku nebo třeba i pověšené záclony. V případě, že potřebujete narychlo narovnat zmačkané tričko ze skříně nebo vydezinfikovat plyšového medvídka vašeho dítěte, využijete hygienický napařovač LAURASTAR.

Těšit se na vás budeme na adrese Lonkova 510, Pardubice. Zavolejte na telefon 778 453 766 a domluvte si konkrétní čas vaší návštěvy. Náš vyškolený personál vám jednotlivé modely rád představí. Otevřeno máme každý pracovní den mezi 8 a 16 hodinou.

LAURASTAR – více než žehlení

Všechny modely LAURASTAR napříč jednotlivými produktovými řadami jsou vybaveny suchou hygienickou parou DMS, která účinně bojuje proti alergiím, bakteriím i virům. Prostřednictvím jednoduchého použití jednoho z výše zmíněných produktů dokážete odstranit až 99,9 % virů a koronavirů, bakterií, hub a 100 % prachových roztočů*.

*Vědecké testy byly prováděny a certifikovány nezávislými laboratořemi v roce 2020.

Laurastar Pardubice  Laurastar Pardubice  Laurastar Pardubice