FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 778 453 766

E-shop

LAURASTAR narozeninová kolekce

Hvězdy září ve zlatočerné… Limitovaná narozeninová edice v podobě těch nejprodávanějších modelů LAURASTAR Smart a LAURASTAR LIFT Xtra se k 40letému výročí oblékla právě do těchto barev. Slaví se roky zkušeností s navrhováním vysoce kvalitních napařovacích systémů žehlení a dezinfekce materiálů, slaví se elegance, inovace, design a kvalitní výkon. To vše vystihuje kvalitu hygienické páry v podobě LAURASTAR.

Výkonný a praktický parní žehlicí systém LAURASTAR Smart 1980 je kombinací prémiových technologií, které každodenně usnadňují život. Parní systém umožňuje obnovit objem a krásu Vašeho oblečení za polovinu času, bez ohledu na jejich barvu nebo strukturu.

Laurastar Smart 1980

 

Jedinečný parní generátor LAURASTAR LIFT Xtra 1980 je v rámci limitované edice potažený matným zlatem a vypadá naprosto exkluzivně. Parní generátory 3 v 1 přinášejí naprostou revoluci v žehlení. Unikátní design, výjimečná hygienická pára a žehlení se stává jednodušší než kdykoli předtím.

Laurastar Lift 1980

 

Ať už se jedná o žehlicí systémy, parní generátory nebo hygienické napařovače, všechna LAURASTAR zařízení jsou vybavena exkluzivní suchou hygienickou parou DMS (Dry Microfine Steam), která během několika sekund zabije až 99,9 % virů, bakterií a roztočů. Mezi dalšími benefity vnímáme jejich přístup k životnímu prostředí. Každý produkt je navrhován s vidinou dlouhé životnosti a zároveň garance opravitelnosti až po dobu 10 let.

LAURASTAR – více než žehlení

Laurastar DMS   laurastar stop