FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 778 453 766

E-shop

Bezchemická péče o vaše zdraví a domov

Hygienické napařovače LAURASTAR jsou účinným, rychlým a přirozeným řešením pro dezinfekci vašeho domova. Vydezinfikujte svůj domov, sterilizujte dětské potřeby a osvěžte své oblečení hygienickým napařovačem, který zabraňuje infekcím způsobeným bakteriemi, viry nebo plísněmi, redukuje alergeny, bojuje proti invazím štěnic a zabraňuje pronikání parazitů do vašeho domova.

Toužíte po zdravém domově? Hledáte dlouhodobé a přirozené řešení? V tom případě je pro vás novinka v sortimentu LAURASTARhygienický napařovač LAURASTAR IZZI tím pravým… Napařovač je vybaven suchou hygienickou parou DMS, která je poháněna rychlostí 104 km/hod a dosahuje teploty až 153 °C. A to je to, co dělá tuto páru jedinečnou!  Vědecké testy provedené nezávislými laboratořemi s certifikací ISO 17025 prokázaly schopnost dezinfikovat v nejkratším možném čase při zajištění maximální účinnosti.

LAURASTAR IZZI lze použít přímo na předměty, povrchy i textilie. Dezinfikuje během 3 sekund, vši a štěnice účinně likviduje během 5 sekund. Dokáže zároveň eliminovat více než 99,999 % bakterií, virů, plísní a 100 % roztočů. Jeho vysoká úroveň účinnosti byla prokázána a certifikována vědeckými testy provedenými nezávislými laboratořemi s certifikací ISO 17025.

LAURASTAR – bezchemická péče o vaše zdraví, zdraví vašich blízkých a váš domov.

 

LAURASTAR IZZI     LAURASTAR IZZI

 

LAURASTAR IZZI