FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 778 453 766

E-shop

Ahoj, jmenuji se IGGI a ničím 99,9 % virů, bakterií a roztočů

Ahoj, jmenuji se LAURASTAR IGGI a jsem hygienický napařovač. Jsem diskrétní, ale velmi efektivní a zavázal jsem se, že ve Vašich domovech zmizí všechny bakterie, viry i roztoči. Dezinfikuji a vyhlazuji textil i předměty každodenního použití, a to pomocí suché hygienické páry vypouštěné pod vysokým tlakem. Eliminuji 99,9 % virů, bakterií a roztočů, a to včetně koronavirů*.

 

 

Věděli jste, že 1 použitá rouška v sobě skrývá až 1 356 947 bakterií a virů? Že 1 stojan s kabáty jich může obsahovat až 380 954? Vyberte si hygienický napařovač LAURASTAR IGGI a nechte všechny viry, bakterie a roztoče za dveřmi svého domova. Jedná se o snadného, rychlého a díky kompaktním velikostem kdekoli použitelného pomocníka, který se stane oblíbeným členem Vaší domácnosti.

Za vším stojí suchá hygienická pára DMS – unikátní technologie LAURASTAR, která dokáže rychle a efektivně ošetřit veškeré látky i předměty, vyhladí oblečení a vše perfektně vydezinfikuje. Touto technologií disponují i všechny parní generátory a žehlicí systémy LAURASTAR.

* Vědecké testy prováděné nezávislými laboratořemi v roce 2020.

 

 LAURASTAR IGGI