FUNGUJEME! Všechny objednávky okamžitě expedujeme!
Menu

Zboží z oficiální
české distribuce

HOTLINE 8 - 18 hod.
+420 778 453 766

E-shop

Hygienická pára DMS neboli pára, která likviduje 99,999 % bakterií

Máte doma malé dítě, patříte mezi alergiky nebo jste milovníky naprosté čistoty? Máme pro Vás dobrou zprávu – technologie suché hygienické páry LAURASTAR Dry Microfine Steam (DMS) Vám zaručí odstranění až 99,999 % bakterií. Zároveň ničí až 100 % prachových roztočů *, viry a houby.

* vědecké testy provedené v laboratořích Scitec Research SA ve Švýcarsku

A jak to vlastně funguje? Pára je u LAURASTAR ohřívána nadvakrát – nejprve v generátoru a následně i v žehličce, a proto její teplota překročí i 150 °C. Díky tomu zabíjí bakterie, roztoče, viry i houby, ale zároveň se díky této vysoké teplotě ve vláknech nekondenzuje voda, prádlo není vlhké a bakterie se v něm nemohou začít množit.

Likvidaci bakterií měly dříve na starosti pračky, u kterých se používalo vysokých teplot pracích cyklů. V současné době se používají prací cykly s nižšími teplotami, třeba i jen 30 °C, a proto v bubnu vzniká ideální prostředí pro množení mikroorganismů, a to včetně plísní. Toto množení je následně ještě podpořeno použitím běžných napařovacích žehliček, u kterých dochází ve většině případů ke zvlhčení prádla. U LAURASTAR je tomu naopak – hygienická pára DMS dokáže všechny tyto mikroorganismy účinně zlikvidovat.

Laurastar DMS       Laurastar DMS

 

Všechny žehlicí systémy i parní generátory LAURASTAR fungují na principu suché hygienické páry DMS, a tím se odlišují od veškeré konkurence.

LAURASTAR – více než žehlení